Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. montażu

Profit Energy Giant sp. z o.o. sp.k.
Legnica
praca stacjonarna
1396 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych. Oferujemy naszym Klientom niezawodne rozwiązania energetyczne dla domu i firmy. Dzięki doświadczonemu zespołowi pracowników jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom Klientom już w momencie znalezienie optymalnego rozwiązania oraz jego zaprojektowania. Na kolejnych etapach oferujemy kompleksowy montaż instalacji, który wspomagamy rzetelnym serwisem.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych osób gotowych do podjęcia
pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska
  • odpowiedzialność za zamówienia, realizację i weryfikację zamówień w zakresie indywidualnych kontaktów klientów
  • odpowiedzialność za wyposażenie zespołów montażowych
  • koordynacja i odpowiedzialność za dostawy elementów do montażu u klientów
  • koordynacja terminów montażu i odpowiedzialność za terminowy montaż
  • odpowiedzialność za weryfikacje, rozpatrywanie i wymianę uszkodzonych elementów montażowych
  • kontakt z klientem w zakresie terminów montażu
  • kontakt z klientem w zakresie koordynacji wizyt serwisowych i gwarancyjnych
  • odpowiedzialność za pozyskanie kompletu dokumentów do zgłoszenia do OSD od zespołu montażowego
Wymagania
  • doświadczenie min. 2 lata na pokrewnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej
  • bardzo dobra organizacja pracy – terminowy montaż u klienta
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność – kontakt z klientem
  • samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
Oferujemy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię wynikową
  • prywatną opiekę medyczną
  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności i decyzyjności
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego/ awansu