Najnowsze oferty pracy

  • Konserwator zieleni

    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”   Warszawa, ul. Pruszkowska 4d    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    10 godz.
    renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, cięcie żywopłotów, pielęgnacja rabat różanych, koszenie trawy, wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych, wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.
  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Ogrodnik Poznań
Koordynator ds. Terenu Zielonego / Pracownik Gospodarczy

Dussmann Polska Sp.z o.o.
Poznań
pracownik fizyczny
umowa o pracę
praca stacjonarna
980 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Oferujemy:
  • Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY!
  • UMOWA o pracę
  • Praca: poniedziałek-piątek
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie uznaniowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
  • Wsparcie i szacunek!
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania porządku na terenie zewnętrznym fabryki. Prace porządkowe, ogrodnicze, gospodarcze na terenie zewnętrznym.
  • Dbałość o teren zielony.
Oczekujemy:
  • Umiejętność obsługi kosiarki i innych narzędzi ogrodniczych oraz zapewniających utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Poznaj

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.