Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator ds. Utrzymania Czystości

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Poznań

85 dni temu

Ogłoszenie numer: 1935889, z dnia 2018-03-27

Międzynarodowa firma z branży FM, w związku z intensywnym rozwojem, zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • koordynacja kontraktu zlokalizowanego w dzielnicy Malta,
  • zarządzanie grupą około 20 osób, w tym: rekrutacja, szkolenia, przygotowanie dokumentów dla działu kadr,
  • współpraca z zarządcą obiektu, w tym raportowanie, przygotowywanie zestawień na potrzeby zarządcy.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika/koordynatora w branży usług sprzątania,
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność budowania i motywowania zespołu,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • konkurencyjne warunki pracy,
  • wyposażenie we wszelki niezbędny do pracy sprzęt,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę stacjonarną (zarządzanie jednym podległym obiektem) odbywającą się na powierzchni biurowej.

Poznaj

Dlaczego warto?

Oferujemy: pracę w międzynarodowej firmie, pensję wypłacaną zawsze na czas, konkurencyjne warunki zatrudnienia – doceniamy doświadczenie i wiedzę, wsparcie pozostałych pracowników – niezależnie od tego, na jakim stanowisku zaczynasz, możesz liczyć na pomoc ze strony kolegów/przełożonego/pracowników centrali.

Poznaj stanowisko: Koordynator ds. Utrzymania Czystości

Koordynator do spraw utrzymania czystości, jak sugeruje już sama nazwa stanowiska, jest osobą zajmującą się nadzorowaniem prac personelu wykonującego prace porządkowe na wyznaczonym terenie, lub w obrębie wyznaczonego lokalu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku wyznacza zadania poszczególnym członkom personelu, określa wewnętrzne normy i standardy jakości, których przestrzeganie egzekwuje. Koordynator wielokrotnie zajmuje ...
Koordynator ds. Utrzymania Czystości Praca Koordynator ds. Utrzymania Czystości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (697)
Wałbrzych (45)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1857)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (122)
Nysa (19)