Koordynator ds. zieleni
EPCM Executive Search
Warszawa
kierownik/koordynator
umowa o pracę
rekrutacja online
6 dni temu

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordynatora ds. zieleni dla międzynarodowej firmy zatrudniającej ponad 500 osób w polskim oddziale. Nowa osoba będzie odpowiedzialna m.in za koordynację wykonania projektów we współpracy z architektem krajobrazu i ekologiem, wykonanie kosztorysów, kontakt z Klientami oraz bezpośredni nadzór robót.

Dołącz do międzynarodowej firmy deweloperskiej, której inwestycje zlokalizowane są w całym kraju i zarządzaj działaniami związanymi z zielenią wokół inwestycji. Wykorzystaj swoją wiedzę i doświadczenie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku i rozwijaj swoją karierę w jej strukturach. Będziesz mieć okazję kształtować otoczenie dużych, często wielohektarowych inwestycji, dbając aby projekty firmy były jej wizytówka, wyróżniały się ekologicznym podejściem, innowacyjnością i architekturą.

Będziesz pracować w zgranym zespole, w bardzo dobrej atmosferze, z nastawieniem na jakość i innowacyjność rozwiązań. Na swoim stanowisku otrzymasz niezbędne narzędzia, rozbudowany pakiet socjalny i wsparcie przełożonych.

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Biuro w Warszawie o oraz inwestycje budowlane zlokalizowane w regionach: Poznań, Śląsk, Wrocław, Szczecin

Zakres zadań:
  • koordynowanie wykonania projektów zieleni we współpracy z architektem krajobrazu i ekologiem,
  • nadzór wykonawczy i kontrolę nad prawidłową realizacją robót ogrodniczych bezpośrednio na budowie
  • koordynowanie wykonania kosztorysów projektów /w zakresie roślin i prac związanych z nasadzeniem
  • kontakt z klientami, działem leasingu
  • Inwentaryzacja zieleni i prac związanych z nasadzeniami
  • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie
  • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w koordynowaniu projektów oraz kosztorysów w zakresie nasadzania roślin
  • samodzielność w organizacji pracy
  • sprawność w komunikacji
  • punktualność i realizacja zleceń w terminie
  • umiejętność planowania
  • umiejętność projektowania i tworzenia w programach graficznych, mi.n. AutoCad;
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mobilność
Oferujemy:
  • umowę o pracę, pakiet socjalny
  • satysfakcję zawodową i możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę oraz elastyczny czas pracy
  • udział w budowaniu nowych rozwiązań w firmie i na rynku
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.