Koordynator działu jakości

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.

Wilamowice

21 godz. temu

Fox Fittings jest jednym z wiodących producentów kształtek elektrooporowych oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim.

Miejsce pracy: Wilamowice
Zakres obowiązków:
  • nadzór nad działem jakości oraz laboratorium produkcyjnym
  • wyznaczanie celów oraz sposobów postępowania w ich osiągnięciu
  • budowanie strategii jakościowej
  • inicjowanie i koordynowanie zmian w SZJ, w celu jego ciągłego doskonalenia
  • udział w rozwiązywaniu problemów dotyczących jakości produktów
Wymagania:
  • doświadczenie w dwóch obszarach: zarządzania systemem jakościowym oraz zespołem współpracowników
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość systemów zarządzania jakością oraz narzędzi jakościowych
  • znajomość norm ISO
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz zdolności liderskie
  • analityczny sposób myślenia oraz nastawienie na realizację założonych celów
Oferujemy:
  • długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe
  • pracę w godzinach 8-16
  • udział w szkoleniach
  • realizację ciekawych projektów inżynieryjnych
  • pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu ...
Praca Kierownik Kontroli Jakości