Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B
    11 dni
    Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni. Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją. Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe. Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli. Prowadzenie...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Kierownik Lakierni Gliwice
Koordynator hali blacharsko- lakierniczej

City Car Sp. z o.o.
Gliwice
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
241 dni temu

Ogłoszenie numer: 8532882, z dnia 2023-10-03

City Car – Gliwice

Autoryzowany Dealer marki FORD – City Car - posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych i dostawczych.

Stale rozwijamy się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • Zapewnienie realizacji usług serwisowych z zachowaniem najwyższej jakości, zgodnie ze standardami Importera i firmy.
  • Nadzór nad pracownikami serwisu blacharsko- lakierniczego: efektywność, jakość, porządek, przekazanie pracy między zmianami.
  • Koordynowanie i organizacja pracy warsztatu.
  • Nadzór nad diagnozowaniem usterek i ich naprawą.
  • Współpraca z Kierownikiem AZNN, Doradcami AZNN, działem części oraz przedstawicielami towarzystw ubezpieczeniowych.
  • Kontrola czasu pracy pracowników w zakresie realizowanych przez nich zadań.
  • Odbiór i rozliczenie wykonanych zleceń przez blacharzy i lakierników.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w serwisie samochodowym.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu technologii napraw.
  • Umiejętność koordynacji pracy innych.
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Odpowiedzialność, rzetelność.
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie.
  • Znajomość programu audatex (mile widziana lub gotowość do odbycia szkolenia).
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w jednym z najnowocześniejszych warsztatów blacharsko- lakierniczych.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń.
  • Możliwość skorzystania z systemu benefitów: MedicoverSport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny w Medicover.
  • Pomoc w okresie adaptacyjnym oraz po nim.