Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator instalacji elektrycznych

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.

Warszawa

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 2087760, z dnia 2018-09-28

INSTALBUD-RZESZÓW SP. Z O.O. jest firmą budowlaną z ponad 25-letnim doświadczeniem.
Podstawowym obszarem naszej działalności jest świadczenie usług w charakterze Generalnego Wykonawstwa. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji różnego typu inwestycji budowlanych.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów kadry zarządzającej i inżynierskiej, której doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Udział w odbiorach robót elektrycznych przeprowadzanych przez inwestorów
  • Udział w naradach koordynacyjnych z inwestorem
  • Udział w odbiorach lokali przez ich nabywców
  • Weryfikacja i nadzór usuwania usterek w wyznaczonym terminie
  • Bieżące kontrolowanie jakości robót elektrycznych
  • Udział w naradach koordynacyjnych z podwykonawcami
  • Współpraca na budowie z kierownikami innych branż
  • Analiza dokumentacji projektowej w fazie realizacji i zgłaszanie wniosków mających na celu optymalizację zakresu robót
  • Weryfikacja przestrzegania przepisów BHP oraz utrzymania porządku na terenie budów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zapewnieniem jakości robót budowlanych
  • Udział w naradach produkcyjnych w siedzibie Zarządu
  • Współpraca z Zarządem w celu opracowania i wdrożenia procedur związanych z zapewnieniem odpowiedniej jakości robót, przepisów BHP
  • Raportowanie działań własnych do Zarządu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności w zakresie instalacji elektrycznych
  • 4 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z kontrolą stanu technicznego w zakresie instalacji elektrycznych
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Umiejętność współpracy z zespołami ludzi
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, aktywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie mieszczące się w przedziale 5.500 zł netto – 7.000 zł netto
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Pakiet opieki medycznej
  • Pakiet Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie kolonii dla dzieci, zapomogi w sytuacjach trudnych itp.)
  • Zakwaterowanie dla pracowników spoza Warszawy

Poznaj

Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o.

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. powstała w roku 1989. Od momentu powstania następuje stały i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa czego dowodem są coraz bardziej ambitne i złożone projekty budowlane. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Poznaj stanowisko: Koordynator Prac Serwisowych

Koordynator prac serwisowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie wykonawstwa wszelkiego rodzaju prac serwisowych i naprawczych, wynikających z warunków gwarancji i gwarancją nieobjętych, a także prac konserwacyjnych i naprawczych w obrębie miejsca pracy. Zakres konkretnych obowiązków, przynależnych do tego stanowiska pracy jest ściśle uzależniony od miejsca ...
Koordynator Prac Serwisowych Praca Koordynator Prac Serwisowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (62)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (236)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (986)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2166)
Radom (179)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (69)