Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Koordynator Inwestycji Filia Warszawa

ATEM-Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5885 dni temu

Ogłoszenie numer: 43459, z dnia 2008-04-09

ATEM-Polska Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w budowie infrastruktury telekomunikacyjnej dla sieci komórkowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- nadzór nad pracami projektowymi oraz procesem administracyjnym związanym z realizacją inwestycji w telefonii komórkowej

Wymagania

- preferowane wykształcenie budowlane lub telekomunikacyjne, - znajomość środowiska WINDOWS, CAD, Ms Office, - prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia, - atrakcyjne wynagrodzenie, - telefon komórkowy - w perspektywie samochód służbowy.