Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator IT

AUDIT Doradztwo Personalne

Świebodzin

166 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Świebodzinie, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Świebodzin

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie pracy 5-osobowego zespołu
  • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie dostarczania rozwiązań IT dla biznesu
  • Administrowanie Active Directory (zarządzanie kontami użytkowników, nadawanie praw dostępu do zasobów sieciowych i systemów)
  • Obsługa systemu ticketowego (zgłoszeń wysyłanych przez użytkowników)
  • Zamawianie i zakup sprzętu IT oraz prowadzenie gospodarki sprzętowej
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i magazynu wyposażenia
  • Merytoryczne i techniczne wsparcie użytkowników firmy w codziennych problemach ze sprzętem komputerowym, w tym diagnoza oraz usuwanie problemów sprzętowych
  • Raportowanie do przełożonych; bezpośrednim przełożonym jest szef zakładu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe (informatyka lub pokrewne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku (umiejętność kierowania zespołem)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Umiejętność konfiguracji i instalacji systemów Windows (7/8/10)
  • Umiejętność przygotowywania adresacji sieciowej, konfiguracji urządzeń sieciowych, przygotowywania dokumentacji sieci oraz rozwiązywania problemów sieciowych
  • Umiejętność diagnozowana i usuwania awarii sprzętu komputerowego
  • Podstawowe umiejętności w zakresie zarządzania projektami
  • Dyspozycyjność do sporadycznej pracy w systemie dwuzmianowym (od 6.00-22.00)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia roczna
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (pakiet socjalny w ramach Funduszu Socjalnego, prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia finansowane przez firmę)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik zespołu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za koordynację pracy działu IT. Do jego obowiązków należy planowanie i rozdział zadań dla zespołów projektowych. Kierownik zespołu administruje również kontami użytkowników, bazami danych i systemami. Często jest on odpowiedzialny za wdrażanie procedur bezpieczeństwa zgodnych z wymogami firmy. Kierownik zespołu odpowiada również za współpracę z ...
Kierownik zespołu Praca Kierownik zespołu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (65)
Legnica (111)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (290)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (98)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2283)
Radom (187)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (83)