Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator / Koordynatorka Zespołu Obsługi Pacjenta w Call Center

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa

6 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie, nadzorowanie oraz planowanie pracy podległego zespołu;
  • Wsparcie w realizacji celów podległego zespołu;
  • Bieżące raportowanie efektywności pracy podległego zespołu;
  • Tworzenie nowych rozwiązań w celu podnoszenia efektywności realizowanych procesów;
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Pacjentów;
  • Współpraca z koordynatorami poszczególnych zespołów w Call Center
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie - preferowane wyższe;
  • Min. roczne doświadczenie w pracy w zakresie telefonicznej obsługi Klienta;
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem;
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Orientacja na osiąganie ustalanych celów oraz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Praktyczna umiejętności obsługi komputera, szczególnie programów MS Office (m.in. Excel, PowerPoint);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Kreatywność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza za zakresu stomatologii.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie będącej liderem w branży prywatnych usług medycznych w Polsce;
  • Szansę udziału w kreowaniu najwyższych standardów obsługi Klienta w dynamicznie zmieniającym się środowisku w obszarze stomatologii, otwartym na nowe rozwiązania i doskonalenie procesów;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet benefitów pozapłacowych oraz możliwość udziału w projektach prozdrowotnych;
  • Owocowe dni tygodnia oraz pyszną i aromatyczną kawę z ekspresu, którą wypijesz gronie miłych i uśmiechniętych ludzi.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz

z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Obsługi Klienta

Kierownik ds. Obsługi Klienta to osoba, która nadzoruje pracę personelu biura - Obsługi Klienta oraz dba o wysoki poziom usług świadczonych klientom, a także nadzoruje, aby jakość oferowanych usług/towarów była cały czas podnoszona. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów, realizacja budżetu działu, kontrola kosztów, ...
Kierownik ds. Obsługi Klienta Praca Kierownik ds. Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (46)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1936)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)