Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Oddziału – Pielęgniarka / Ratownik Medyczny

Medicover Sp. z o.o.

Wrocław

106 dni temu

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Wrocław

PCM Wrocław - Wabco

ul.Ostrowskiego 34

O Tobie:
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe medyczne i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • masz 5 lat doświadczenie w pracy jako Pielęgniarka/ Pielęgniarz /Ratownik Medyczny / Technik RTG / Fizjoterapeuta / Psycholog
  • masz aspiracje, aby koordynować pracę zespołu oraz Oddziału Medicover
  • jesteś dobrym/-ą organizatorem/-ką pracy własnej i innych
  • posługujesz się programami Word i Outlook
  • rozwój współpracowników jest dla Ciebie ważny
  • doświadczenie w pracy w Medicover będzie dodatkowym atutem
Twoje zadania:
  • organizacja pracy personelu Przyzakładowego Centrum Medicover i nadzór nad przebiegiem wizyt pacjentów.
  • nadzór nad wdrażaniem i realizacją standardów i procedur medycznych, finansowych i obsługowych w podległej placówce medycznej
  • obsługa reklamacji w podległej placówce
  • prowadzenie polityki kadrowej w odniesieniu do personelu nielekarskiego (rekrutacja, rozwój, ocena). Udział w szkoleniu i adaptacji nowych pracowników placówki
  • współpraca z przedstawicielami WABCO, w zakresie zadań, wynikających z umowy
  • udział w planowaniu budżetu przychodni przyzakładowej i nadzór nad jego realizacją
  • rozumienie i wdrażanie standardów i wytycznych WABCO, wykazywanie medycznego podejścia w oparciu o filozofię WABCO
  • nadzór nad infrastrukturą placówki przyzakładowej. Okresowa ocena dostawców sprzętu i materiałów medycznych
  • nadzór nad ważnością zaświadczeń o zdolności do pracy pracowników WABCO
  • sporządzanie raportów
Nasza oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • przyjazną atmosferę
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz  decyzyjność
  • możliwości awansu w strukturach firmy i wparcie przełożonego
  • finansowanie szkoleń menadżerskich
  • ścieżkę rozwoju zawodowego i wparcie przełożonego
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Poznaj

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokKontakt z przedstawicielem HR
KrokSpotkanie z Managerem
KrokDodatkowe spotkanie
KrokInformacja zwrotna
KrokList intencyjny
Poznaj stanowisko: Kierownik Oddziału
Kierownik Oddziału to osoba, która zarządza zespołem pracowników. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: kierowanie oddziałem firmy, pozyskiwanie nowych kontrahentów, negocjowanie warunków i umów handlowych, wdrażanie nowych technologii, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników, nadzorowanie prac oraz organizowanie szkoleń. A także dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi ...
Praca Kierownik Oddziału