Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Opieki Szpitalnej

LUX MED Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Pory 78
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
472 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Pory 78

Praca w szpitalu Carolina Medical Center przy ulicy Pory 78 w Warszawie.

Twoje zadania:
  • przedstawianie oferty usług medycznych z zakresu zabiegów operacyjnych,
  • zapewnienie kompleksowej organizacji procesów związanych z przygotowania pacjenta do operacji oraz przyjęcia na oddział,
  • bezpośrednia  obsługa Pacjentów oraz utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego,
  • współpraca z zespołem medycznym (lekarze, pielęgniarki) oraz innymi jednostkami organizacyjnymi,
  • odpowiedzialność za przygotowanie dokumentów niezbędnych do zabiegu operacyjnego,
  • pobieranie płatności oraz wystawianie faktur za wykonane usługi,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Pacjentem,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Pacjenta/Klienta,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność w działaniu,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • gotowość do pracy zmianowej (7:00-15:00, 12:00-20:00),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Benefity:
Co możemy Ci zaoferować?
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna),
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu.
  • możliwość udziału w dedykowanych szkoleniach.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie do kosztów paliwa,
  • karta sportowa, po okresie próbnym opiekę medyczną i naukę języka angielskiego.
Benefity:

Poznaj

LUX MED

Jesteśmy największą prywatną grupą medyczną w Polsce, opiekujemy się 2 500 000 Pacjentów i zatrudniamy już ponad 17 500 specjalistów różnych dziedzin. Od niemal 30 lat stale się rozwijamy, otwierając kolejne centra medyczne, a także uruchamiamy nowe linie biznesowe. Pomagamy w dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiu oraz czynimy świat lepszym. Troszczymy się o naszych Pacjentów, zapewniając im kompleksową opiekę medyczną oraz dbając o profilaktykę i ekologię. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bupa, która od ponad 70 lat świadczy usługi medyczne i ubezpieczeniowe na całym świecie. Dołączając do nas zyskujesz możliwość rozwoju w największej i najszybciej rozwijającej się firmie ochrony zdrowia w Polsce.