Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator prac projektowych

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.

Warszawa

182 dni temu

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na pięciu kontynentach.

www.poland.ilf.com

Obecnie poszukujemy kandydatek/-ów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IP/12/2017

Zadania:
  • współpraca z kierownikiem projektu
  • koordynacja pracy zespołów projektowych przy przygotowaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • przygotowanie harmonogramów planowanych prac projektowych, bieżąca aktualizacja harmonogramów
  • monitorowanie zaawansowania prac projektowych
  • raportowanie postępu zaawansowania prac projektowych
  • analiza potencjalnych skutków opóźnień
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość procesu inwestycyjnego, w szczególności procedur administracyjnych
  • doświadczenie w harmonogramowaniu
  • minimum 3-letnie doświadczenie w biurze projektowym w tym minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy w tym: samodzielność, kreatywność, systematyczność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point a w szczególności Project)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Primavera P6
  • znajomość AutoCAD
  • gotowość do podróży, w tym zagranicznych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne formy współpracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej, międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • możliwość zdobywania doświadczeń w Polsce i  za granicą
  • interesujący program szkoleń (w tym kursy językowe)
  • dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Poznaj

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o. o. jest członkiem grupy ILF, ogólnoświatowej firmy inżynierskiej skupiającej blisko 40 oddziałów na czterech kontynentach. Firma świadczy usługi konsultingowe i inżynierskie dla wielu gałęzi przemysłu, budownictwa oraz branży komunalnej.

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (699)
Wałbrzych (46)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1865)
Radom (58)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (124)
Nysa (20)