Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KOORDYNATOR PROJEKTU / KOSZTORYSANT

Interbiuro
Warszawa
praca stacjonarna
5676 dni temu

Ogłoszenie numer: 51750, z dnia 2008-11-05

Interbiuro

Firma Interbiuro od dziewięciu lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla wnętrz biurowych. Poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sporządzanie kosztorysów w tym robót budowlanych
  • Koordynowanie pracy zespołów podwykonawców
  • Weryfikacja zakresu prac na podstawie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z dostawcami
  • Wymagania

  • Wykształcenia min. średniego technicznego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności odczytywania rysunku technicznego
  • Znajomości branży budowlanej (mile widziane)
  • Skrupulatności, sumienności, komunikatywności oraz analitycznego myślenia
  • Biegłej obsługi komputera (pakiet MS Office, MS Outlook)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Znajomości języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Dostęp do szkoleń, produktów, rozwiązań.