Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator Projektu z językiem rosyjskim

Personnel Service sp. z o.o.

Żywiec

126 dni temu

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na potrzeby pracodawców w Polsce.
Specjalizujemy się m.in. w doradztwie personalnym, outsourcingu, leasingu pracowniczym, obsłudze zatrudnienia.
Nasi klienci reprezentują głównie takie sektory jak: automotive, R&D, RTV/AGD, przemysł ciężki oraz SSC/BPO.

Żywiec
Zakres obowiązków:
  • Koordynowanie projektu pod kątem biznesowym oraz administracyjnym
  • Stały kontakt z klientem oraz pracownikami
  • Przeprowadzanie wdrożeń pracowników
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości j. rosyjskiego na poziomie B1/B2 ( preferowane B2)
  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomości j. polskiego na poziomie B2/C1
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lider w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy, ( 90% naszych team liderów to rekrutacje wewnętrzne)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży HR
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (62)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (283)
Toruń (177)
Lubelskie:
Lublin (249)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (82)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2243)
Radom (184)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (242)
Nysa (82)