Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator sieci sklepów spożywczych

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Krakowie

Kraków

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2585796, z dnia 2019-08-05

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku małopolskim. Posiadamy obecnie 12 sklepów na terenie Krakowa w starannie dobranych lokalizacjach. Cechuje nas długoletnia tradycja i dbałość o jakość oferowanych usług.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.podwawelska.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy stale tworzymy nowe miejsca pracy.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • bieżąca współpraca z kierownikami sklepów w zakresie wzrostu sprzedaży
  • kontrola realizacji standardów przyjętych w sieci w/g księgi standardów
  • kontrola sklepów pod względem :
    • czystości
    • zaopatrzenia w asortyment
    • obsługi klienta
    • ciągłości asortymentu w promocji
  • bieżące monitorowanie cen u konkurencji
  • kontrola zapasów w sklepach
  • kontrola wielkości sprzedaży

Wymagania

  • min.3 - lata doświadczenia na stanowisku Koordynatora
  • wysoko rozwinięta umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • duża samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętność podejmowania decyzji w zmiennych warunkach
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność jednoczesnego koordynowania wielu zdań
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • dobra znajomość programu PC Market
  • gotowość do pracy w nienormowanych godzinach
  • mile widziana własna działalność gospodarcza
  • mile widziani kandydaci z Krakowa
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • odpowiednie narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych takich jak: Wczasy pod Gruszą, bony świąteczne, karta MULTISPORT
  • benefity w ramach polityki prorodzinnej; dofinansowanie do wczasów dzieci, podręczników szkolnych

Poznaj

Historia Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców w Krakowie korzeniami swoimi sięga do"Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców Śródmieście, która powołana do życia została na Zebraniu Nadzwyczajnego Założycielskiego Walnego zgromadzenia Przedstawicieli w dniu 16 lipca 1984 r w Klubie PSS "Społem" na ul. Floriańskiej 28 w Krakowie. Nowo powołana samodzielna PSS Śródmieście obejmowała swym zasięgiem dzielnicę Śródmieście, w obrębie której znalazło się Centrum Starego Miasta, Grzegórzki, Dąbie po Rzekę Białuchę, os.Wieczysta i Ugorek, os. Czerwony Prądnik, Olsza II, Kleparz do Alei Trzech Wieszczów i Dzielnica Kazimierz. Z chwilą rozpoczęcia działalności Spółdzielnia posiadała 321 placówek handlowych w tym 233 spożywczych i 88 przemysłowych. Ponadto Spółdzielnia prowadziła 5 ośrodków "Praktyczna Pani", 1 Klub dla członków i pracowników, 40 punktów usługowych.

     Wraz z przemianami ustrojowo-gospodarczymi zachodzącymi po roku 1990 PSS Śródmieście przyjęło w roku 1991 nazwę wyłonioną w drodze konkursu: Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Krakowie. Spółdzielczość wkroczyła w niekorzystny dla siebie okres. Nieprzychylna polityka prowadzona przez władze państwowe spowodowała utratę olbrzymiej części placówek handlowych.

      Pomimo wszystkich trudności Spółdzielnia w dniu obecnym utrzymuje dobrą pozycję na rynku. Realizuje zadania gospodarcze w 15 placówkach. Wiodące sklepy to tzw. Hala Targowa na Grzegórzkach , Delikatesy w Rynku Głównym , pawilon przy ul. Meissnera , sklep przy ul. Brodowicza 5b, zespół sklepów w rejonie Dąbia. Posiada specjalistyczny sklep zaopatrzony w wysokiej jakości zastawę stołową (porcelana , szkło, sztućce).
Na rzecz swoich członków spółdzielnia prowadzi działalność społeczno- samorządową. Realizowana jest ona poprzez możliwość uzyskania 2 % rabatu przy zakupach na "Kartę Klienta", która funkcjonuje w spółdzielniach, w całym kraju.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sieci Sprzedaży

Kierownik sieci sprzedaży jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie poprawnego funkcjonowania i rozwoju sieci sprzedaży. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżące otoczenie rynkowe poszukując możliwych ścieżek rozwoju firmy, otwarcia nowych rynków zbytu lub poszerzenia dotychczas istniejących. Kierownik sieci sprzedaży nadzoruje prace podległego personelu specjalistów, opracowuje wewnętrzne procedury, mające ...
Kierownik Sieci Sprzedaży Praca Kierownik Sieci Sprzedaży