Koordynator Sprzedaży Dział Sanitarny

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Warszawa - Wilanów

6 dni temu

Należymy do Adeo, która skupia 32 przedsiębiorstwa na całym świecie.

Adeo zajmuje 3 miejsce na świecie w dystrybucji produktów budowlano-remontowych.

Aktualnie prowadzimy sieć 9 nowoczesnych hurtowni budowlanych.

Miejsce pracy: Warszawa - Wilanów ul.Europejska (przystanek Powsinek)
PRACUJĄC U NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilność zatrudnienia
A TAKŻE:
  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę
  • możliwość stania się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje
  • szkolenia, programy rozwojowe
  • posiłki na miejscu w atrakcyjnych cenach
  • dofinansowanie karty Multisport
ZADANIA:
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • zapewnienie dostępności towarów dla Klientów
  • koordynacja pracy Pracowników na zmianie
OCZEKUJEMY:
  • dobrej znajomości produktów ogólnobudowlanych
  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w sklepie
  • umiejętności zarządzania i koordynowania pracą zespołu
  • otwartości na Klienta
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności obsługi komputera
  • uprawnień na wózki widłowe

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj

Wyrażam zgodę* na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Bricoman Polska Spółka z o.o. przez okres najbliższych 9 miesięcy.
Wrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach - wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

*- Zaznacz krzyżykiem właściwe pole wyboru

Poznaj

Bricoman Polska jest siecią sklepów remontowo-budowlanych

Poznaj stanowisko: Koordynator ds. Sprzedaży
Koordynator do spraw Sprzedaży to osoba, która zajmuje się kierowaniem sprzedażą produktów danej firmy. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, sprawdzanie i modyfikowanie zamówień, sprawdzanie kondycji finansowej klientów, monitorowanie spływu należności, przygotowywanie i wysyłanie ...
Praca Koordynator ds. Sprzedaży