Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator Testów

Devire

Warszawa

31 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL38553

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Zakres obowiązków

  • Planowanie testów dla inicjatyw i projektów realizowanych w organizacji (współpraca z Kierownikami Projektów)
  • Aktywny udział w usprawnianiu procesu testowania oprogramowania w organizacji (standaryzacja oraz szeroko rozumiana automatyzacja aktywności testowych)
  • Projektowanie przypadków testowych i przeprowadzanie testów wewnętrznych (modułowe, integracyjne, systemowe) dla przypisanych inicjatyw
  • Planowanie i koordynacja aktywności testowych w przypisanych inicjatywach

Oczekiwania

  • Około 2-3 lata doświadczenia w testowaniu systemów informatycznych
  • Praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu przypadków testowych dla różnych poziomów testowania (akceptacyjne, modułowe, integracyjne, systemowe)
  • Doświadczenie w planowaniu i szacowaniu testów dla różnych inicjatyw i projektów. Mile widziane doświadczenie w koordynacji testów / zarządzaniu
  • Chęć rozwoju w kierunku zarządzania oraz doskonalenia procesów
  • Praktyczna znajomość aplikacji JIRA i przynajmniej jednego narzędzia służącego do zarządzania testami
  • Wiedza z zakresu ISTQB (mile widziany certyfikat)
  • Podstawowa znajomość języka SQL
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na cel i wysoka jakość pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Word, MS Excel)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Test Manager / Manager ds. Testów

Test manager to osoba, która zajmuje się testowaniem nowych rozwiązań i aplikacji, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, np. dla sektora bankowego czy inwestycyjnego. Wykonuje testy podstawie zleconych scenariuszy testowych, a następnie opisuje i raportuje wszelkie błędy, które wymagać będą poprawy. Bierze także udział w testach funkcjonalnych, samodzielnie opracowuje scenariusze testowe oraz testuje aplikacje na ...
Test Manager / Manager ds. Testów Praca Test Manager / Manager ds. Testów