Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Koordynator Transportu

Centrum Turystyki "OSKAR"
Poznań
praca stacjonarna
4025 dni temu

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • przygotowanie, obsługa i koordynacja wyjazdów floty autokarowej
  • pozyskiwanie i nadzór nad zespołem kierowców
  • kontrolowanie czasu pracy kierowców, rozliczanie wynagrodzeń, premii i diet delegacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji i rozliczeń z wyjazdów
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych metod sprzedaży i organizacji
Wymagania:
  • wysokie zdolności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów)
  • znajomość specyfiki branży transportowej i turystycznej (przewozu osób)
  • samodzielność w realizowaniu zadań i orientacja na realizację celów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • duża dyspozycyjność zwłaszcza w sezonie letni maj-wrzesień
  • kreatywność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności organizacyjne
  • prawo jazdy kategorii B (doświadczenie)
  • prawo jazdy kategorii D (dodatkowy atut)
  • zatrudnienie na podobnym stanowisku
  • posiadanie certyfikatu kompetencji zawodowych (dodatkowy atut)

Wybranemu kandydatowi oferujemy interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie stałe i premię w zależności od osiąganych wyników.