Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator w agencji nieruchomości komercyjnych

Axi Immo

Warszawa

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2620535, z dnia 2019-08-13

AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • współpraca z konsultantami działu,
  • aktualizacja i rozwijanie bazy nieruchomości,
  • przygotowywanie ofert i zestawień dla klientów,
  • przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu,
  • stała współpraca z deweloperami,
  • research rynku.

Wymagania

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 17.00
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel,
  • skrupulatność, szybkość w działaniu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie.

Oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną pracę w polskiej firmie,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Kierownik ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nieruchomości i realizację inwestycji deweloperskich dla potrzeb przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, pozyskiwanie i zarządzanie terenami, istniejącymi obiektami i budowlami, negocjowanie cen ...
Kierownik ds. Pozyskiwania Nieruchomości Praca Kierownik ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Axi Immo.