Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator warsztatu

Landi Renzo Polska Sp.zo.o.
Warszawa
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
860 dni temu

Ogłoszenie numer: 6083049, z dnia 2021-12-16

Landi Renzo oferuje szeroką gamę systemów gazowych do konwersji samochodów na zasilanych LPG

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem warsztatu
  • Kierowanie zleceń serwisowych w obszarze warsztatu
  • Rozliczanie zleceń
  • Nadzór nad zgodnością napraw z technologią producenta
  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej oraz jej kontrola
  • Kontrola jakości po wykonanych czynnościach serwisowych

Wymagania

  • Minimum 3 letnie w obszarze serwisu samochodowego
  • Wykształcenie techniczne samochodowe
  • Szeroka wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdolności przywódcze
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika lub diagnosty

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet Benefitów