Zobacz więcej ofert pracy

KOORDYNATOR

Eskens Poland Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5709 dni temu

Ogłoszenie numer: 49940, z dnia 2008-09-26

jest dynamicznie rozwijającą się firmą handlową z kapitałem holenderskim. Zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem dozowników pigmentów oraz mieszalników.

KOORDYNATOR

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • koordynacja prac związanych z projektem czyszczenia kanistrów po pigmentach
  • kierowanie małym zespołem osób
  • planowanie terminarza prac
  • kontakty z partnerami i klientami w kraju i za granicą
  • koordynacja logistyczno-transportowa
  • sporządzanie raportów i zestawień
  • Wymagania

  • obsługa komputera
  • łatwość w przyswajaniu zagadnień technicznych
  • rzetelność i dokładność
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość zagadnień z zakresu ochrony środowiska i oczyszczania ścieków będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy