Zobacz więcej ofert pracy

Koordynatora Badań i Analiz Rynkowych

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1198 dni temu

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A to lider branży edukacyjnej w Polsce i rozpoznawalna, godna zaufania marka z wartościami i tradycją. Obecnie WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej.
Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.

W związku z rozwojem naszej oferty, poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za utrzymanie aktualnej wiedzy o rynku edukacyjnym poprzez planowanie i realizację badań (marketingowych, produktowych, prowadzenie desk research), przygotowanie analizy założeń biznesowych dla nowych produktów.

Zadania:
  • przygotowanie planu badań rynkowych jakościowych i ilościowych;
  • realizacja zaplanowanych badań oraz analiza raportów końcowych i rekomendacji;
  • wykonanie desk research w wyznaczonych obszarach;
  • monitoruje rynek oświatowy i wydawniczy pod kątem aktualizacji danych (np. demograficznych, rynkowych);
  • analiza biznesowa założeń do stworzenia nowych produktów.
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub w dziale promocji, w tym 2 letnie w badaniach rynku;
  • Znajomość metodologii projektowania i tworzenia badań rynkowych;
  • Znajomość programów statystycznych;
  • Znajomość programu Excel oraz Power Point na wysokim poziomie;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Precyzyjna komunikacja;
  • Aktywne poszukiwanie informacji;
  • Silne zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonych celów;
  • Umiejętności analityczne i syntezy.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji;
  • Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem;
  • System premiowy;
  • Możliwość rozwoju kompetencji na stanowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa);
  • Atrakcyjną ofertę kursów językowych, również dla Twoich najbliższych.

Poznaj

Łączy nas… edukacja!

Zatrudniamy 600 pracowników, rocznie mamy ponad dwa tysiące współpracowników. Pracujemy w różnorodnych
zespołach nastawionych na współpracę i innowacyjność.