Koordynatora projektów tłumaczeniowych
Studio Gambit Sp. z o.o.
Gdańsk
kierownik/koordynator
7 dni temu

Ogłoszenie numer: 5441882, z dnia 2021-09-13

Studio Gambit należy do największych firm w Europie Wschodniej zajmujących się tłumaczeniem tekstów specjalistycznych, oprogramowania, serwisów internetowych oraz materiałów szkoleniowych. Działamy na rynku od 25 lat, a nasza przewaga konkurencyjna oparta jest w dużej mierze na ciągłym rozwoju własnych, oryginalnych rozwiązań informatycznych i procesów produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • kontakt z klientem i podwykonawcami (korespondencja oraz rozmowy telefoniczne)
  • rejestracja i obsługa zleceń w ramach komputerowego Systemu Zarządzania Tłumaczeniami
  • koordynacja i rozliczanie zadań projektowych
  • planowanie przebiegu projektów tłumaczeniowych

Wymagania

  • ukończone studia wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej i zespołu
  • zaawansowana obsługa komputera i aplikacji internetowych

Zainteresowanie tematyką tłumaczeń i znajomość drugiego języka (preferowany niemiecki) będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • wprowadzenie w profesjonalny świat branży tłumaczeniowej
  • pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • rozwój zawodowych kompetencji kierownika projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • program sportowy
  • stałą pracę w siedzibie firmy w Gdańsku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Zajmujemy się tłumaczeniami specjalistycznymi, lokalizacją oprogramowania oraz tłumaczeniem stron internetowych dla klientów biznesowych. Przez 25 lat swojej działalności zgromadziliśmy imponujące doświadczenie pozwalające na realizację projektów o najwyższym stopniu trudności.