Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynatorka / Koordynator sieci partnerów

Centrum Nauki Kopernik

Warszawa

283 dni temu

CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

w projekcie "Szkoła bliżej nauki - stworzenie w 7 gminach Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego warunków dla nauczania opartego na metodzie eksperymentu poprzez zwiększenie umiejętności i kompetencji nauczycielek i nauczycieli w zakresie pracy metodą eksperymentu, wyposażenie szkół w zestawy edukacyjne i narzędzia do nauczania przedmiotów przyrodniczych oraz rozwój kompetencji uczniów i uczennic w zakresie przedmiotów przyrodniczych m.in. poprzez realizację projektów edukacyjno-badawczych” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

Zakres obowiązków:
  • stworzenie koncepcji funkcjonowania sieci partnerów;
  • zarządzanie siecią partnerów - 38 szkół;
  • utrzymywanie stałych, bezpośrednich kontaktów z członkami sieci;
  • opracowanie i wdrożenie działań skierowanych do przedstawicieli partnerów/samorządów;
  • moderowanie wymiany informacji i doświadczeń między członkami sieci (we współpracy z działem PR);
  • nawiązywanie kontaktów, budowanie relacji oraz rozwijanie współpracy w obrębie sieci;
  • dbanie o przepływ informacji dotyczący realizacji poszczególnych zadań;
  • organizacja spotkań przedstawicieli partnerów.
Wymagania:
  • studia wyższe;
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu sieci;
  • dobra znajomość narzędzi sieciowania;
  • znajomość mediów społecznościowych;
  • dobra znajomość systemu edukacji;
  • doświadczenie w pracy z dyrektorami/nauczycielami szkół;
  • bardzo dobra organizacja pracy, punktualność i obowiązkowość;
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • doświadczenie w realizacji zadań logistycznych;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony;
  • ciekawą pracę dającą możliwości rozwoju;
  • ambitne wyzwania w nowoczesnej instytucji kultury;
  • dobrą atmosferę w kreatywnym zespole.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, a dane nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Poznaj

Centrum Nauki Kopernik to:

  • królestwo eksperymentów – w Centrum znajdują się setki angażujących eksponatów. Umożliwiają one prowadzenie samodzielnych doświadczeń, wyjaśniających funkcjonowanie świata wokół nas. Eksperymentowanie pomaga zrozumieć nawet skomplikowane zjawiska.
  • przygoda i świetna zabawa - każdy, kto odważy się trochę poeksperymentować przekona się, że nauka to wciągająca i fascynująca przygoda. Wiek zwiedzającego nie ma znaczenia - wystawy są tak pomyślane, by każdy znalazł tu coś dla siebie.
  • podglądanie przyszłości - prezentujemy rozwiązania technologiczne, nad którymi naukowcy dopiero pracują.

a także:

  • teatr, w którym w role aktorów wcielają się roboty,
  • teatr Wysokich Napięć,
  • Park Odkrywców,
  • oryginalny ogród widokowy na dachu,
  • jedno z najnowocześniejszych na świecie planetariów,
  • Centrum Konferencyjne.

Proces rekrutacji

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)