Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Kosmetolog Wrocław
Kosmetolog / Manager Regionalny

Klient portalu Praca.pl
Wrocław
specjalista (mid) / kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
442 dni temu

Ogłoszenie numer: 7893072, z dnia 2023-01-30

Klinika medycyny estetycznej szuka Kosmetologa / Managera do Wrocławia!

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • ustalanie grafików z pracownikami Kliniki
  • szkolenie Kosmetologów
  • zarządzanie podległymi placówkami

Wymagania

  • studia kosmetologiczne w trakcie lub po
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • nastawionej na działanie zespołowe
  • osoba nastawiona na działanie zespołowe

Oferujemy

  • benefity po okresie próbnym
  • stabilne zatrudnienie
  • system premiowy
  • ciągły rozwój z najnowocześniejszą technologią