Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kosmetolog Warszawa
Kosmetolog / Manager Regionalny

Envie Clinic
Warszawa, Klinika Medycyny Envie Clinic Warszawa
specjalista junior / mid / senior / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
rekrutacja online
180 dni temu

Ogłoszenie numer: 8614296, z dnia 2023-11-08

Envie Clinic to sieć klinik medycyny estetycznej w Polsce i Wielkiej Brytanii. Oferujemy zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii, depilacji laserowej i modelowania sylwetki.
Envie Clinic to zespół doświadczonych specjalistów, dbający i odpowiadający na potrzeby Pacjentów.
Jako firma technologiczna stawiamy na jakość i bezpieczeństwo – w oparciu o nasze doświadczenie produkujemy wysokiej klasy sprzęt, oferujemy najwyższy standard zabiegowy i opiekę.
Rezultaty naszej pracy są dla nas tak samo istotne jak dobre samopoczucie naszych Pacjentów dlatego, cechuje nas indywidualne podejście i dobór efektywnych rozwiązań.
W związku z rozwojem spółki poszukujemy do warszawskiego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Klinika Medycyny Envie Clinic Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kliniką w Warszawie oraz salonami z podległego regionu.
  • Zarządzanie pracą zespołu Kosmetologów: ustalanie grafików, celów biznesowych, szkolenia, wsparcie w codziennej pracy.
  • Zarządzanie salonami z podległego regionu (ok. 7 placówek): monitorowanie i wsparcie działań sprzedażowych.
  • Realizacja targetu i miesięcznych KPI.
  • Współtworzenie strategii sprzedaży.
  • Kreowanie wizerunku kliniki i pozyskiwanie nowych klientów.
  • Ścisła współpraca z Centralą spółki: raportowanie wyników, ustalenie priorytetów biznesowych, działań promocyjnych, konsumenckich.
  • Prowadzenie konsultacji z Pacjentami.
  • Wykonywanie zabiegów.

Wymagania

  • Doświadczonego Kosmetologa z pasją do pracy i nowych technologii, który jest gotów podjąć kolejne wyzwanie i rozwinąć swoje kompetencje.
  • Osoby z doświadczeniem w pracy w klinice i sprzedaży usług medycyny estetycznej, znającej język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Otwartej, kontaktowej osoby, dla której bezpośrednia współpraca nie stanowi problemu.
  • Kosmetologa, który wspólnie z nami będzie tworzył i rozwijał miejsce, do którego chce się wracać.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie.
  • Prowizyjny system wynagrodzenia.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju w strukturach spółki.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym.
  • Dobrą atmosferę, wsparcie i młody kreatywny zespół.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych po okresie próbnym: prywatna opieka medyczna, Multisport.