Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kosmetolog w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

BetaMed S.A.

Chorzów

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2479771, z dnia 2019-05-30

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w 90 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki laserowej (modelowanie sylwetki, depilacja laserowa, zabiegi ujędrniające itp.)
  • wykonywanie zabiegów estetycznych na twarzy
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało
  • planowanie zabiegów i kuracji
  • prowadzenie dokumentacji pacjentów
  • sprzedaż produktów detalicznych i pakietów
  • nawiązywanie i dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • wykształcenia min. technik kosmetyk (preferowane studia z kosmetologii)
  • min. rocznego doświadczenie w dziedzinie kosmetyki
  • znajomości obsługi profesjonalnego sprzętu kosmetycznego
  • dobrej znajomości teorii oraz procedur wykonywania zabiegów podanych w opisie
  • znajomości branży SPA

Oferujemy

  • stabilną i interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • możliwość czynnego udziału w tworzeniu naszej kliniki
  • przyjazną atmosferę pracy

Poznaj

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Poznaj stanowisko: Kosmetolog

Kostmetolog zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów służących poprawianiu urody. Do jego zadań należy profilaktyka, która opóźnia ukazywanie się oznak starzenia, powstrzymywanie zmian skórnych negatywnie wpływających na wygląd zewnętrzny oraz pomoc w zachowaniu jak najdłużej sprawności życiowej. Do jego zadań zależą także m.in. diagnostyka skóry, dobór i wykonanie odpowiednich zabiegów ...
Kosmetolog Praca Kosmetolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (76)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (277)
Toruń (200)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (833)
Tarnów (101)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2277)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (80)