Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Chorzów Kosmetolog Chorzów
Kosmetolog w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

BetaMed S.A.
Chorzów
praca stacjonarna
1786 dni temu

Ogłoszenie numer: 2479771, z dnia 2019-05-30

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w 90 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki laserowej (modelowanie sylwetki, depilacja laserowa, zabiegi ujędrniające itp.)
  • wykonywanie zabiegów estetycznych na twarzy
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało
  • planowanie zabiegów i kuracji
  • prowadzenie dokumentacji pacjentów
  • sprzedaż produktów detalicznych i pakietów
  • nawiązywanie i dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • wykształcenia min. technik kosmetyk (preferowane studia z kosmetologii)
  • min. rocznego doświadczenie w dziedzinie kosmetyki
  • znajomości obsługi profesjonalnego sprzętu kosmetycznego
  • dobrej znajomości teorii oraz procedur wykonywania zabiegów podanych w opisie
  • znajomości branży SPA

Oferujemy

  • stabilną i interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • możliwość czynnego udziału w tworzeniu naszej kliniki
  • przyjazną atmosferę pracy

Poznaj

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.