Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

Klinika Medycyny Estetycznej
Kraków
praca stacjonarna
2231 dni temu

Ogłoszenie numer: 1928087, z dnia 2018-03-16

Szukamy kosmetologa z pasją do pracy w Klinice Medycyny Estetycznej - od 8 lat działającej w Krakowie. Mamy szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało, pracujemy na certyfikowanych urządzeniach wysokiej klasy. Naszym celem jest oferowanie profesjonalnych usług na wysokim poziomie.

Jeśli kosmetologia jest Twoją pasją, posiadasz doświadczenie i chcesz się dalej rozwijać - zapraszamy :) Wyślij CV i dołącz do naszego zespołu!

Kosmetolog

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • obsługa klienta i wykonywanie zabiegów na twarz i ciało na wysokim poziomie
  • obsługa urządzeń kosmetologicznych i medycznych
  • sprzedaż zabiegów i kosmetyków
  • sporządzanie dokumentacji kosmetologicznej

Wymagania

  • doświadczenie: 2- 3 lata pracy w branży
  • wykształcenie kierunkowe
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność, dobry kontakt z klientem
  • umiejętność budowania relacji i bazy klientów

Oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na najlepszych urządzeniach kosmetologicznych i medycznych
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • szkolenia specjalistyczne
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • komfortowe warunki pracy, sympatyczną atmosferę

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN