Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Ochota
Warszawa
praca stacjonarna
2067 dni temu

Ogłoszenie numer: 2037946, z dnia 2018-08-29

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota skupia w swoich strukturach 9 jednostek organizacyjnych, posiada ponad 40 poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych. Obejmujemy opieką zdrowotną ponad 60 tys. pacjentów, głównie zamieszkujących dzielnice Ochoty, Ursusa oraz gminę Raszyn.

Kosmetolog

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi
  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało
  • wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych
  • wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
  • udzielanie porad kosmetycznych
  • udzielanie porad pielęgnacji domowej
  • umawianie klientów na wizyty
  • podnoszenie swoich kwalifikacji i stały rozwój
  • przestrzeganie standardów i procedur wdrożonych w SZPZLO Warszawa - Ochota
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie analiz jakości skóry i dobierania odpowiednich zabiegów kosmetycznych do potrzeb skóry
  • profesjonalne wykonywanie wszystkich zabiegów kosmetycznych
  • praktyka w wykonywaniu zabiegów sprzętowych na twarz i ciało
  • wykształcenie średnie kierunkowe / wyższe kierunkowe

Oferujemy

  • Umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz możliwość awansu zawodowego