Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

Termy Maltańskie Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2039 dni temu

Termy Maltańskie Poznań to najnowocześniejszy i największy wodny kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce, położony nad brzegiem jeziora Maltańskiego. Termy Maltańskie to 18 basenów sportowych i rekreacyjnych o całkowitej powierzchni lustra wody 5000 m2, Świat Saun oraz profesjonalne SPA 1306 z 17 gabinetami i nowoczesnym wyposażeniem. Termy Maltańskie to wodny świat, który kryje moc atrakcji. Więcej informacji na stronie: www.termymaltanskie.com.pl

Zatrudnimy osobę na stanowisku:

Kosmetolog
Miejsce pracy: Poznań
OPIS ZADAŃ:

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku kosmetolog w SPA 1306 należy: wykonywanie zabiegów kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej zgodnie z ofertą SPA 1306, w tym wykonywanie masaży i zabiegów pielęgnacji ciała z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń, aktywny udział w kształtowaniu oferty strefy SPA 1306, sprzedaż produktów kosmetycznych oraz wsparcie obsługi recepcji i pozostałych pracowników strefy SPA.

OFERUJEMY:
  • pracę w profesjonalnym ośrodku SPA z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń
  • i kosmetyków renomowanych marek
  • miłą atmosferę w kilkuosobowym, zgranym zespole specjalistów
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dużą samodzielność działania
  • szkolenia kosmetyczne, motywacyjne i sprzedażowe
  • atrakcyjne rabaty pracownicze
NASZE WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe – kosmetologia
  • dobra znajomość produktów kosmetycznych oraz urządzeń kosmetycznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz pracy w zespole
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, punktualność
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach otwarcia strefy
  • mile widziana znajomość branży spa i książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność wykonywania masaży relaksacyjnych i Ajurwedy
Dołącz do naszego zespołu !
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).