Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

Alite sp zoo
Warszawa
praca stacjonarna
1829 dni temu

Ogłoszenie numer: 2440012, z dnia 2019-05-08

Zajmujemy się kosmetologią estetyczną.

Kosmetolog

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Mgr Kosmetolog - TYLKO MGR. Osoby posiadające licencjat prosimy o niewysyłanie zgłoszeń.

Poszukujemy osoby do wykonywania zabiegów z dziedziny kosmetologi estetycznej. Zapewniamy szkolenia w zakresie zabiegów które wykonujemy.
Praca w dużych miastach Polski (Wyjazd rano - powrót wieczorem PKP/LOT).

Wynagrodzenie 8tys cały etat umowa o prace (8tys netto na ręke i całość kwoty na umowie).

Wymagania

  • dyplom mgr kosmetologii
  • dyspozycyjność
  • bardzo duże zdolności manualne i wyczucie estetyki
  • chęć do pracy z ludźmi
  • przyjemna aparycja i koniecznie zadbany wygląd
  • świadczenie usług na najwyższym poziomie
  • odpowiedzialność za jakość obsługi
  • budowanie długofalowych relacji z klientem
  • prawo jazdy kat B
  • dyspozycyjność na szkolenie 3-4 maja 2019 (termin nienaruszalny)

Oferujemy

  • pracę na umowę o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • stabilną i odpowiedzialną pracę
  • wszelkie szkolenia
  • ubezpieczenia od wykonywanych zabiegów
  • dalszy rozwój zawodowy

Wynagrodzenie

Od 12000 do 12000 PLN