Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
praca stacjonarna
1004 dni temu
Kosmetolog
Miejsce pracy: Warszawa

Centrum Medyczne Damiana

pl. Konesera 10a

Do zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku, należeć będzie:
  • wykonywanie zabiegów przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury zabiegowej,
  • doradztwo w zakresie produktów pielęgnacyjnych,
  • dbanie i utrzymywanie dobrych relacji z Pacjentami centrum medycznego.
Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji,
  • wykształcenie kierunkowe i doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z personelem medycznym - atut,
  • otwartość na oczekiwania i potrzeby Pacjentów,
  • gotowość do szkoleń,
  • wysoką kulturę osobistą.
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnym centrum medycznym z możliwością szybkiego rozwoju,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę na nowoczesnych urządzeniach,
  • dużą samodzielność działania,
  • pracę w stabilnej firmie.