Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3231 dni temu

Akademickie Centrum Kosmetologii jest  miejscem, w którym przenikają się  aspekty związane z szeroko pojętą dziedziną nauk o zdrowiu. Od roku 2014 działa pod patronatem jednej z warszawskich uczelni prywatnych oraz zaufanych marek kosmetycznych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Kosmetolog
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii: pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej,
  • obsługa nowoczesnej aparatury do zabiegów kosmetycznych,
  • sprzedaż oferowanych w gabinecie diagnostyczno - kosmetologicznym produktów kosmetycznych.
Wymagania
  • doświadczenie zawodowe (minimum 3 lata - udokumentowane),
  • wykształcenie wyższe lub licencjat z dziedziny kosmetologii,
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
  • znajomość nowoczesnych trendów w kosmetologii,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana),
  • własna baza klientów (mile widziana).
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki współpracy uzależnione od ilości przyjętych w ciągu miesiąca klientów (umowa o dzieło),
  • w pełni wyposażony gabinet diagnostyczno - kosmetologiczny, znajdujący się w samym centrum Pól Mokotowskich,
  • dostęp do preparatów renomowanych polskich i zagranicznych producentów,
  • pracę w gronie profesjonalistów.