Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Chęciny
praca stacjonarna
10 dni temu
Kosmetolog
Miejsce pracy: Chęciny
Numer: StPr/24/0708
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów, kompleksowa obsługa klienta, sprzedaż kosmetyków i suplementów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetolog
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność obsługi klienta

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Mile widziane doświadczenie w pracy w branży beauty/wellness

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chęciny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Kolberga 4, 25-620 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Małgorzata Maciążek
413671100

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Oferta pracy skierowan do osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kielcach (ofPr/24/0699)

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach