Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / praktykant/stażysta  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka / Kosmetolog

Centrum Kosmetologii KIREY
Gliwice
praca stacjonarna
3651 dni temu

Ogłoszenie numer: 460956, z dnia 2014-06-18

Autoryzowany salon KLAPP COSMETIC w Gliwicach

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby pracującej na stanowisku Kosmetyczka/Kosmetolog będzie należało:

  • Profesjonalne wykonywanie zabiegów na twarz oraz na ciało
  • Dobieranie odpowiedniej pielęgnacji domowej
  • Manicure i Pedicure
  • Obsługa maszyn kosmetycznych
  • Depilacja
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, miła aparycja
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie

Oferujemy

  • Pracę w renomowanym miejscu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na najwyższej klasy aparaturze i kosmetykach