Kosztorysant Instalacji Sanitarnych

TRUST CONSULTING HR

Poznań

13 godz. temu

Dla generalnego wykonawcy instalacji sanitarnych, poszukujemy doświadczonego inżyniera branży sanitarnej na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: K/08/2019
Zadania:
  • analiza projektów
  • współpraca z dostawcami
  • negocjacje techniczno-handlowe
  • wyceny i kosztorysy
  • podtrzymywanie relacji z klientami na etapie ofertowania i realizacji
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w firmie wykonawczej instalacji sanitarnych
  • praktyczna znajomość specyfiki pracy w dziale ofertowym bądź/i kosztorysowym
  • wiedza techniczna z zakresu rozwiązań instalacji sanitarnych
  • znajomość pakietu Ms Office, programu AutoCad oraz Normy Pro
Firma zapewnia:
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • dodatki za pracę w delegacji
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenia grupowe
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • atmosferę współpracy
Rekrutację prowadzi:

Ilona Ristau

+ 48 604 941 146

Zapraszamy do składania aplikacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kosztorysant
Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Praca Kosztorysant