Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kosztorysant w branży elektrycznej i AKPIA

J.T.C. Spółka Akcyjna

Tarnów

125 dni temu

J.T.C. Spółka Akcyjna poszukuje kandydatów na stanowisko kosztorysanta w branży elektrycznej lub / i automatyki (AKPiA)

Miejsce pracy: Tarnów

OPIS STANOWISKA:

  • analiza dokumentacji technicznej, P&ID, SIWZ,
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych,
  • przygotowywanie zestawień potrzebnych materiałów,
  • kontakt z producentami materiałów i dokonywanie zamówień,
  • przygotowywanie ofert technicznych w branży elektrycznej lub / i AKPiA.

WYMAGANIA:

  • wysoko rozwinięte umiejętności obsługi komputera w zakresie: pakietu Office (zwłaszcza Excel i World), Norma PRO, Zuzia, Auto CAD,
  • praktyczna umiejętność szacowania kosztów realizacji branżowej,
  • znajomość rynku materiałów, dostawców i podwykonawców,
  • bieżący monitoring akcji przetargowych na platformach zakupowych wiodących inwestorów rynkowych.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • wykształcenie: min. - średnie techniczne o profilu elektrotechnicznym lub automatyki, preferowane- studia wyższe inżynierskie o kierunku elektrotechnika, elektryka, automatyka
  • mile widziane min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kosztorysowania,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile znajomość języka obcego w mowie i piśmie,
  • dobry stan zdrowia,
  • dyspozycyjność.

WARUNKI PRACY:

  • podstawowy system czasu pracy,
  • możliwe wyjazdy na wizje lokalne niezbędne do rzetelnej wyceny.

OFERUJEMY:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • przyjazną i rodzinną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia.

Poznaj stanowisko: Kosztorysant

Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Kosztorysant Praca Kosztorysant