Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kosztorysant

Climatic Sp. z o.o.

Warszawa - Reguły

3 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły

Twój profil:
  • wykształcenie wyższe w specjalności budowlanej lub ostatni rok studiów,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze przygotowania kosztorysów,
  • dobra znajomość obsługi MS Office, Autocad, Norma,
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana,
  • umiejętność analizy i interpretacji dokumentacji przetargowej,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • zdolności negocjacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność,
  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • chęć rozwoju osobistego, proaktywna postawa,
  • kreatywność,
  • komunikatywność.
Twoje zadania:
  • analizę i interpretację dokumentacji przetargowej (SIWZ, PFU, dokumentacji projektowej),
  • sporządzanie przedmiarów robót,
  • przygotowanie i dystrybucja zapytań ofertowych,
  • analizę pod kątem kompletności i zgodności z dokumentacją oraz opracowanie zestawień ofert,
  • sporządzanie budżetu oferty,
  • szukanie możliwości optymalizacji kosztów inwestycji, proponowanie rozwiązań alternatywnych.
Twoje korzyści:
  • realizacja projektów które rozwijają i motywują,
  • umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • elastyczne warunki zatrudnienia,
  • wsparcie zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Jesteś zainteresowany(na)? Już teraz wyślij swoje CV!
Zdobywaj nowe doświadczenia i rozwijaj swoje kompetencje w Climatic!

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Poznaj stanowisko: Kosztorysant

Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Kosztorysant Praca Kosztorysant

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Climatic Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (630)
Wałbrzych (60)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (228)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (805)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1980)
Radom (176)
Płock (62)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (61)