Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kowal Poznań
Kowal przemysłowy - blacharz

H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1334 dni temu

firma zajmująca się produkcją i modernizacją taboru szynowego,
w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi kontraktami,
zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: ustawianie geometrii i prostowanie pudeł pojazdów szynowych oraz napinanie blach poszyciowych.

Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, preferowane branżowe
  • preferowane minimum roczne doświadczenie na stanowisku blacharza lub kowala
  • umiejętność prostowania blach
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (m.in. suwmiarka, przymiar kreskowy)
  • mile widziane uprawnienia do obsługi palnika acetylenowo – tlenowego oraz znajomość zagadnień z zakresu obróbki cieplnej metali.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów i kolonii, karnety sportowe, paczki i świadczenia świąteczne itp.)
Szanowni Państwo, pragniemy poinformować iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o., ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 223/229, 61-485 Poznań.
2) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom gospodarczym.
3) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.
4) Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5) Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne na naszej stronie internetowej http://fpspoznan.pl/polityka-prywatnosci/ oraz na terenie zakładu.