Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Krajacz - introligator

Enaf Sp. z o.o.

Warszawa

5 dni temu

Enaf to prężnie rozwijająca się firma, lider na rynku personalizowanych druków firmowych. Swój sukces zawdzięcza profesjonalnemu, doświadczonemu zespołowi.

Miejsce pracy: warszawa
Opis stanowiska:
  • Praca przy produkcji poligraficznej – cięcie papieru przeznaczonego do druku oraz zadrukowanych produktów gotowych do końcowego formatu.
  • Obsługa krajarki do cięcia papieru.
  • Pomoc przy innych pracach wykończeniowych typu składanie, klejenie, pakowanie.
  • Praca w systemie zmianowym
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku krajacza
  • Dokładność, rzetelność
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową oraz premię
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Enaf Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli zgadzasz się, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Enaf Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@enaf.pl

Pełną informację odnośnie przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz: TUTAJ

Poznaj

Poznaj stanowisko: Introligator

Introligator to osoba, zajmująca się profesjonalną oprawą materiałów drukowanych. W praktyce może to oznaczać oprawę prac licencjackich i magisterskich, albumów fotograficznych, broszur informacyjnych, klaserów i innych materiałów o różnym przeznaczeniu i zawartości. Wysoce wykwalifikowani specjaliści zajmują się oprawą druków o wartości historycznej. Introligatorzy specjalizujący się w oprawie, ...
Introligator Praca Introligator

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (807)
Wałbrzych (68)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (928)
Tarnów (64)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2245)
Radom (170)
Płock (96)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (87)