Najnowsze oferty pracy

  • Krawiec / Krawcowa

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / kontrakt B2B
    2 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają? usługi krawieckie dla klientów sklepu; szycie wzorników przeznaczonych na ekspozycję sklepu; szycie dekoracji stołowych i okiennych; fachowe doradztwo.
  • Szwaczka Maszynowa

    Wendre Poland Sp. z o.o.   Kostrzyn nad Odrą    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 6 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zadania: szycie kołder, poduszek, pokrowców; Wymagania: umiejętność szycia na maszynach, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, sumienność i rzetelność,
  • Szwaczka / Szwacz

    conTeyor Poland Sp. z o.o.   Czechowice-Dziedzice    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Co będzie należało do Twoich obowiązków? precyzja i dokładność; zdolności manualne i wyobraźnia przestrzenna; umiejętność pracy w zespole; otwartość na zdobywanie nowych kompetencji, chęć nauki zawodu; mile widziane: doświadczenie w szyciu lub doświadczenie w pracy na produkcji;
Zobacz więcej ofert pracy

Krawcowa / Krawiec

Berendsen Textile Service Sp. z o.o.
Żukowo
praca stacjonarna
2130 dni temu

Berendsen Textile Service, lider rynku w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej, ochronnej oraz odzieży do stref Cleanroom, mat podłogowych i urządzeń higienicznych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Żukowo
Nr ref.: ŻUK/2018

Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku będzie należało:

  • Naprawa odzieży,
  • Naszywanie etykiet logo,
  • Sortowanie zniszczonej odzieży,
  • Pomoc w pracach związanych z przygotowaniem odzieży do wysyłki.

Oczekiwania:

  • Podstawowa umiejętność szycia na maszynie,
  • Samodzielność, dokładność,
  • Systematyczność, dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności komunikacyjne, praca w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prace w miłym, kompetentnym zespole,
  • Oprócz stałego wynagrodzenia dodatkowe premie,
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie w ekologicznej Pralni Przemysłowej,
  • Stałe godziny pracy, wolne weekendy.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Berendsen Textile Service Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie 83-330 ul. Duńska 1. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email, lub pisemnie (na podany powyżej adres) we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Mając na uwadze powyższe prosimy o zawarcie w aplikacji rekrutacyjnej oświadczenia zgody na przetwarzanie danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Berendsen Textile Service Sp. z o.o. podanych w aplikacji rekrutacyjnej oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów przeprowadzenia projektu rekrutacyjnego.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Berendsen Textile Service Sp. z o.o. podanych w aplikacji rekrutacyjnej oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów przeprowadzenia bieżących i przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Poznaj

Elis Textile Service Sp. z o.o.

Elis to międzynarodowy lider usług wynajmu i serwisu odzieży roboczej, ochronnej, mat podłogowych, urządzeń higienicznych, a także rozwiązań z zakresu urzymania czystości. Codziennie 50 000 pracowników w 28 krajach dba o zachowanie odpowiednich warunków pracy w zakładach produkcyjnych, laboratoriach, fabrykach, kuchniach czy biurach. Troszczymy się o to, by pracownicy naszych Klienów mogli bezpiecznie realizować swoje zadania w czystości i komforcie.