Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz AutoCad

TOP PROJEKT Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5878 dni temu

Ogłoszenie numer: 41997, z dnia 2008-03-28

Nasza firma działa w sektorach: usługowym, handlowym jak i eksporcie, w zakresie techniki oczyszczania, klimatyzacji oraz dezodoryzacji powietrza. Realizujemy zadania inwestycyjne pod klucz z uwzględnieniem prac: projektowych, badawczo-wdrożeniowych, pomiarowych, wykonawczych i kompletacyjnych wraz z automatyką i sterowaniem.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Początkowy zakres obowiązków: • Kreślenie rysunków branży sanitarnej na podstawie szkiców projektanta, • przygotowywanie projektów oraz ofert techniczno-handlowych, • prowadzenie korespondencji z kontrahentami zagranicznymi.

Wymagania

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy: • wykształcenia technicznego, • skrupulatności i rzetelności, • komunikatywności, • wysokiej motywacji i zaangażowania, • gotowości do wyjazdów, • prawa jazdy kategorii B, • biegłej znajomości programu AutoCad- instalacje sanitarne, • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego.

Oferujemy

• Pracę na pełen etat, • Stabilność zatrudnienia, • Szkolenia specjalistyczne, szkolenia językowe, • Pracę w młodym, dynamicznym i dobrze zorganizowanym zespole, • Możliwość rozwoju zawodowego.