Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kreślarz Warszawa
Kreślarz - Konstruktor CAD

BBR Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1236 dni temu

Firma BBR Polska Sp. z o.o. działa na Polski rynku od 25 lat i należy do międzynarodowej grupy skupionej wokół firmy inżynieryjnej BBR VT International Ltd utworzonej w roku 1944 w Zurichu.

BBR Polska poszukuje kandydata na stanowisko Kreślarza/konstruktora. Osoba będzie zajmować się głownie konstruowaniem i kreśleniem urządzeń dylatacyjnych, przygotowywaniem dokumentacji produkcyjnej urządzeń. Jednym z obszarów działalności będzie także opracowywanie rysunków innych konstrukcji stalowych wykorzystywanych w pozostałych obszarach działalności firmy.

Opcjonalnie zakres obowiązków może obejmować kontrolę jakości kreślonych konstrukcji stalowych i nadzór nad przyrządami pomiarowymi.

Miejscem zatrudniania będzie centrala firmy w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej 2D produkowanych urządzeń dylatacyjnych oraz innych konstrukcji stalowych przewidzianych do produkcji przez własną Wytwórnię Konstrukcji Stalowych,
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej wraz z listami materiałowymi,
  • wykonywanie modeli 3D w/w urządzeń głównie dla klientów zagranicznych,
  • współpraca z członkami zespołu inżynierskiego w zakresie opracowywanej dokumentacji technicznej kreślonych konstrukcji stalowych,
  • pomoc z generowaniu programów dla obrabiarki CNC,
  • kontrola jakości kreślonych konstrukcji stalowych.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne: Budownictwo,
  • znajomość i doświadczenie w pracy w AutoCad oraz Solidworks,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość rysunku technicznego i zasad jego tworzenia,
  • doświadczenie w zakresie kontroli jakości konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacji pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy
  • ciekawą pracę przy realizacji specjalistycznych projektów budowlanych,
  • stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, dofinansowanie do obozów i kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą).

Poznaj

BBR Polska Sp. z o.o. jest firmą inżynierską z kapitałem norweskim.