Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz / Projektant

KMS Kicka Miniewski spółka komandytowa
Wrocław, ul. Jerzmanowska
4 500 - 6 500 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
praca stacjonarna
717 dni temu

Ogłoszenie numer: 6920790, z dnia 2022-05-18

Celem firmy KMS Kicka Miniewski sp.k, jest dostarczenie rozwiązań dla architektury szkła, metalu i drewna.

Zakres naszej działalności obejmuje projektowanie, produkcję i montaż:

  • balustrad systemowych

  • witryn oraz drzwi całoszklanych dla sklepów w Galeriach Handlowych;

  • balustrad szklanych samonośnych;

  • szklanych systemów przesuwnych;

  • ślusarki aluminiowo-szklanej: fasady, okna, drzwi, świetliki aluminiowe

Firma KMS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Jerzmanowska

Opis stanowiska

  • projektowanie elementów konstrukcji szklanych, aluminiowych i stalowych;

  • robienie pomiarów na budowie, przedmiarów i kalkulacji do ofert z zakresu balustrad, witryn, fasad, stolarki aluminiowo-szklanej;

  • przygotowanie dokumentacji produkcyjnej, zestawień materiałowych.

Wymagania

  • dobra umiejętność rysowania w programie AUTOCAD 2D.

  • bardzo dobra znajomość programu EXCEL

  • dokładność

Oferujemy

  • szkolenie

  • możliwość pracy przy ciekawych inwestycjach.

  • możliwości rozwoju.

  • wynagrodzenie: 4 500 – 6 500 zł brutto