Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz

TOPMET LIGHT K.KŁOSOWICZ, M. WIŚNIEWSKI SP. J.
Poznań
praca stacjonarna
3212 dni temu

Ogłoszenie numer: 762213, z dnia 2015-08-03

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kreślarz

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • tworzenie dokumentacji technicznych 2D i ewentualnie 3D
  • prototypowanie
  • praca zdalna na umowę zlecenie

Wymagania

  • wskazane doświadczenie w tworzeniu produkcyjnych dokumentacji technicznych
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne, preferowana Politechnika; również studenci 4 lub 5 roku
  • znajomość zagadnień elektrotechnicznych
  • własny komputer klasy PC zgodny z wymaganiami systemowymi programów Auto CAD, AutoDesk Inventor
  • mile widziane własne oprogramowanie AutoCAD
  • dokładność, rzetelność, terminowość

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę w 25-cioletniej firmie produkującej oprawy oświetleniowe