Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Rzgów Krojczy Rzgów
Krojczy / Pomoc krojowni

Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt spółka jawna
Rzgów
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
1005 dni temu

Ogłoszenie numer: 5066043, z dnia 2021-07-26

Polska marka odzieżowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzgów

Opis stanowiska

  • przygotowywanie materiałów do rozkrojów
  • lagowanie tkanin/dzianin
  • znakowanie i kompletowanie wykrojów
  • inne prace pomocnicze

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na krojowni
  • zdolności manualne
  • punktualność, dokładność
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy

Poznaj

To firma z tradycją - od wielu lat działamy na rynku polskim i zagranicznym ciągle się rozwijając. Jesteśmy polskim producentem odzieży dla kobiet ceniących elegancję, modę, wygodę, dobry krój i wysoką jakość.