Zobacz więcej ofert pracy

Księgarka / Księgarz

Księgarnia
Warszawa
18 - 19 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
część etatu
umowa zlecenie
praca stacjonarna
939 dni temu

Ogłoszenie numer: 5565783, z dnia 2021-09-30

Księgarnia tematyczna

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Kluboksięgarnia dziecięca Badet poszukuje Księgarki / Księgarza.

Mile widziani studenci studiów dziennych do 26 lat.

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa klientów księgarni i kawiarni.

Wymagania

  • pasja czytelnicza
  • wysoka kultura osobista oraz swobodne posługiwanie się nienaganną polszczyzną, w mowie i w piśmie
  • dobra organizacja w pracy
  • konieczne: krystaliczna uczciwość i solidność
  • umiejętność pracy z ludźmi, łatwość nawiązywania kontaktów
  • orientacja na rynku książki, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży, będzie atutem
  • mile widziane umiejętności i chęć prowadzenia spotkań literackich, jako dodatkowe zajęcie

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze ok. 10-20 godzin tygodniowo. Szczegóły podamy podczas rozmowy, na którą zaprosimy wybranych kandydatów.
  • Praca wśród książek i z ich pasjonatami, „w kulturze”, często we współpracy z wybitnymi twórcami literatury. Dobra np. jako dodatkowe zajęcie dla studentki / studenta.
  • Wynagrodzenie: 18,30 zł za godzinę (brutto), na umowę zlecenie + ustalone odrębnie wynagrodzenie za poprowadzone imprezy dla dzieci, przy dłuższej współpracy możliwa umowa na pół etatu.

Prosimy o przesyłanie CV oraz – KONIECZNIE! – listu motywacyjnego z informacją o Państwa oczekiwaniach wobec pracy u nas i o dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.