Zobacz więcej ofert pracy

Księgarz - sprzedawca

Platforma Dystrybucyjna EDU-KSIĄŻKA Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
2712 dni temu

Ogłoszenie numer: 1480235, z dnia 2017-01-12

Platforma Dystrybucyjna EDU – KSIAŻKA Sp. z o. o.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów publikacji językowych w Polsce. Prowadzimy sieć hurtowni i księgarń na terenie całego kraju. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wiodącej oficyny wydawniczej.

Aktualnie do księgarni w Szczecinie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Kontakt telefoniczny oraz dbanie o relację z klientami

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

  • Prace administracyjno - biurowe

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone działania

  • Mile widziane doświadczenie w branży księgarskiej

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie dystrybucyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesującą pracę

  • Rozwój umiejętności w zakresie sprzedaży i obsługi klienta