Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pruszków
Księgowa/księgowy - Pracownik Biurowy

Gabriel-Chemie Polska sp. z o.o.
Pruszków
praca stacjonarna
6762 dni temu

Ogłoszenie numer: 13916, z dnia 2005-11-14

Produkcja i sprzedaż barwników do tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się bieżącą obsługą spółki oraz stałą współpracą z przedstawicielami handlowymi.

Wymagania

- 3 lata doświadczenia w obsłudze osób prawnych oraz znajomość przepisów prawa podatkowego, - bardzo dobrej znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, mile widziany język czeski, - znajomość programów komputerowych, - odpowiedzialność i dokładność.

Oferujemy

- ciekawą pracę w młodym zespole, - możliwość rozwoju, - dobrą atmosferę pracy.